O nas

 • ANTYKI i Pizdryki Warszawa
  ANTYKI i Pizdryki Warszawa
 • ANTYKI i Pizdryki Warszawa
  ANTYKI i Pizdryki Warszawa
 • Elena Egorova
  Elena Egorova
 • Przemek Pietrzak
  Przemek Pietrzak

Otworzyliśmy sklep ANTYKI i Pizdryki ponieważ kochamy stare rzeczy.

Chcemy pokazać że zarówno antyki jak również drobne rzeczy mają duszę i można im nadać drugie życie. Mogą one dobrze pasować w nowoczesnych wnętrzach i stworzyć nam niepowtarzalny klimat. Poczuć kawałek historii oraz stworzyć piękne, przyjazne sobie miejsce naszym zdaniem bezcenne.

Elena i Przemek.

 

Elena Egorova

Wokalistka, trener biznesu, nauczyciel śpiewu, coach, autorka metody Emisji Głosu EGOsing®
Absolwentka wydziału "Śpiew solowy" w Szkole Muzycznej im. Gniesinych w Moskwie.
Laureatka wielu konkursów i festiwali między innymi Moskiewski Festiwal "Festos" z wyróżnieniem za "Najlepszy wokal".

Do Polski przyjechała w 2002 roku jako solistka zespołu "Magnificat". Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako utalentowana wokalistka i nauczycielka śpiewu i od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak "Europa da się lubić", "Kawa czy Herbata" i innych. Mieszkając w Polsce Elena zaśpiewała około 300 koncertów w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytający o następne koncerty i płytę.

Więcej na stronie www.egorova.pl

 

Przemek Pietrzak

Pomysłodawca i właściciel firmy Kuźnia Talentów, Szkółki Tenisa Ziemnego - z wykształcenia dziennikarz, absolwent Marketingu Medialnego i PR na UW, doświadczony menadżer, z zamiłowania wykwalifikowany instruktor tenisa.

Posiada licencje Polskiego Związku Tenisowego oraz prestiżowej Akademii Professional Tennis Registry, jest byłym zawodnikiem klubowym, ukończył kurs Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa, posiada uprawnienia wydane przez MENiS oraz licencje Dyrektora Turniejów PZT, uczestnik programu atp.

Kuźnia Talentów to odpowiednie miejsce by czerpać radość z tenisa i przekuć swój talent w sukces (przekonajcie się sami).

Więcej na stronie www.kuznia-talentow.pl

Facebook